Katlanır Cam Balkon

ece cam balkon ankara katlanır cam balkon

Konforlu Hareketini Ve Düşmeyen-Sarkmayan Kanatlarını, Güçlendirilmiş %100 Paslanmaz Malzemeden Tekerlerine Borçludur. Sistemlerin Dışarıdan Bağlantı Ile Sonradan Eklenen Su Tahliye Oluklarına Farklı Bir Çözüm Üretmiştir. Su Tahliyesi Kanalı Alt Profile Entegre Edilerek Daha Estetik Bir Görüntü Elde Edilmiştir. Bu Özelliği Bir Opsiyon Olmaktan Çıkarmıştır.

Cam Balkon Sistemlerinde, Eloksal (natürel), Beyaz olarak standart renkler mevcuttur. Arzu edildiği takdirde özel renk uygulanabilir.am Balkon Sistemine özgü otomatik katlanır kılavuz sayesinde camlar kapalıyken kılavuz kendiliğinden kapanır. Bu sayede perde kullanımı kolaylaştırır.Cam Balkon Sisteminde, Kıl Fitil ve Silikon Fitil kullanılabilen iki ayrı Yan Dikme Profilinin yanında, hiçbir fitile ihtiyaç hissetmeyen Kasa Yan Dikme Profili ve Cam Yan Dikme Profili de kullanılabilmektedir. Katlanır Cam Balkon

GENEL ÖZELLİKLER

Günlük yaşamlarımızın bir parçası haline gelen ve özellikle yaz mevsiminde vaktimizin çoğunu geçirdiğimiz balkonlarımızın daha güvenli ve daha kullanışlı hale gelmesinde cam balkonun büyük etkisi olmuştur. Cam Balkon Kapatma Sistemleri estetik bütünlüğü ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde birleştirir. Yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır.

 

Sistem Özellikleri
  • Uzun Ömürlü Paslanmaz Alüminyum Profil
  • 4+16+4 Olmak Üzere Toplamda 24mm Isıcamlı Cam
  • Çift Taşımalı Sistem
  • Metal Rulmanlar

İmar mevzuatına uygun olduğundan her türlü yapıya kolaylıkla uygulanabilen Katlanır seri cam balkon sistemi ile açık alanlarınızı yaz kış kullanabileceğiniz ısı ve ses yalıtımlı mekanlara dönüştürebilirsiniz. Sistemlerimizin tümünde diğer cam ürünlerine göre daha esnek ve dayanıklı yapıdaki temperli camlar kullanılır. Kırılması halinde kesici yüzey oluşturmadan kristalleşerek batma, kesme ve yaralanma gibi tehlikeli durumların yaşanmasını önleyerek size ve çevrenizdekilere zarar vermez. Alt ve üst noktalarından her birinde 8 adet tekerlek bulunan alüminyum bazalara bağlı kanatların ray profilleri içerisinde hareket etmesi sonucu istenilen yönde katlanarak toplanması yöntemiyle çalışır.